KURUMSAL & HAKKIMIZDA

Nazar Asansör’ün tarihini yakından tanıyabilirsiniz. 

Nazar Asansör 2002 yılında Mustafa ÇALICI ve Mehmet KORKMAZ tarafından asansör malzemeleri toptan satışı ile sektöre adım atarak
kurulmuştur.
2004 yılı itibariyle Asansör Kabini, Asansör Kontrol Panoları, Revizyon Setleri, Otomatik Kapı, imalatı ile kendi ürettiği malzemelerin satışını yaparak üretime başlamıştır. 2011 yılı itibariyle Ege bölge müdürlüğünü hayata geçirmiştir, 2017 yılı içerisinde İzmir Atatürk Organize Sanayi bölgesinde üretime başlamıştır. Nazar Asansör ürettiği ürünler ve satışına referans olduğu destek malzemeler, TSE ve CE belgelidir standart normlarını taşımaktadır.
2002 yılından günümüze kadar olan süreç içinde sektöre öncülük eden ürünleri (ar-ge) çalışmaları ile marka değerini ve güvenirliğini ülke içinde ülke dışında aynı özenle göstermektedir. Hedef ve sorumluluk % 100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket etmektedir.
Prestij – kalite ve ürün ön planda tutmaktadır. Tüm değişmez kural ve uygulamalar siz değerli iş ortaklarımız için hazırlanmıştır. Nazar ASANSÖR ailesinin her bir üyesinin sahip olduğu kişisel değerler kurumsal kültürümüze olan inançlarına borçludur. Nazar Asansör olarak dev bir aile olmanın gücü ile hareket ediyor, birlikte çalışıyor, birlikte yükseliyoruz.